Jeszcze bardziej prywatnie
Polska kuriozalna
Strony ciekawe i pożyteczne
Moja TFUrczość

CV po polsku (PDF)
CV in English (PDF)

Z kolekcjami linków jest problem, bo mają zwyczaj znikać w najmniej spodziewanych momentach. Oczywiście w momencie tworzenia tej strony wszystkie są aktualne.

Fotografia
Podobają mi się zdjęcia, któe robi Jean-Marc Caracci. Nie tylko dlatego, że na pierwszej stronie umieścił zdjęcie swojego cienia. Wpadł na ten sam pomysł co ja... Zapewnie nie on pierwszy... I oczywiście w jego wykonaniu realizacja tego pomysłu wygląda nieco lepiej :-)

Czego to się człowiek nie dowie
Na przykład o Europie Środkowej i Wschodniej można sobie poczytać na sajcie "Stowarzyszenia Panorama Kultur". Wywiady, recenzje, informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych i inne takie.

Lubię zaglądać też na portal organizacji pozarządowych, bo tam widać, jak dużo się dzieje w świecie tych organizacji. Czasem można też dołączyć się do jakiegoś projektu.

Media
W internecie czytam zazwyczaj media zagraniczne, bo polskie mam pod ręką, a ciągle wolę gazetę na papierze (wiem - to starość). Radia też w internecie raczej nie słucham. Czytam więc głównie media ukraińskie, z rzadka zaglądam do innych. Polecam zatem: